“На ранок можна було б попрощатись з рукою”: Дівчина розповіла про шокуючий випадок у лікарні

Своє незадоволення роботою працівників медичної сфери продовжують висловлювати користувачі соціальних мереж. Підстави для цього з’явилися і у тернополянки, яка написала «гніву пост» на своїй соціальній сторінці у Facebook.

Так, у п’ятницю вечором, 2 січня, дівчина серйозно поранила руку, через що довелося звернутися у першу лікарню. Проте допомогти дівчині ніхто не поспішав.

«Приїхавши в травмпункт застала сцену, де лікар говорить по телефону хвилин 10. При цьому я з різаною раною стою в коридорі. Це не смішно, але це ще не все. Кров з марлі капала на підлогу коли вийшла медсестра і санітарка висловили мені претензії, мол, що я забруднила підлогу, а їм після мене мити прийдеться. Я взяла вологі серветки і почала витирати за собою», – пише на своїй сторінці тернополянка Ірина.

Проте, на цьому страждання дівчини не закінчились. Руку їй перев’язали занадто туго, через що та опухла і посиніла, поки постраждала доїхала додому.

«ЦЯ НЕВДОВОЛЕНА КОРОВА МЕДСЕСТРА ПЕРЕТИСНУЛА МЕНІ ТАК РУКУ ЩО ЯКБИ Я З ЦІЄЮ ПОВ.ЯЗКОЮ ЗАЛИШИЛАСЬ, ТО НА РАНОК МОЖНА БУЛО Б ПОПРОЩАТИСЬ З РУКОЮ. <…> Я так і не зрозуміла, що входить в обов.язки санітарки і за що вона має отримати зарплату», – додає тернополянка.

Наразі постраждала не збирається забути про неприємний інцидент, вже у понеділок має намір піти до головного лікаря медустанови за поясненнями, чому так ведуть себе працівники лікарні.

А у коментарях до посту дівчині навіть радять звернутись до адвоката.

Дибільна 1 лікарня.Скільки скарг в їх адрес і вони бачу таки мають під собою підгрунття.Вчора вечором я отримала травму …

Posted by ірина Ірина on Freitag, 2. Februar 2018

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...