“Голова розрублена, абсолютно повністю все…”: Військовий на Тернопільщині жорстоко вбив двох родичок

На Тернопільщині військовослужбовець скоїв жорстоке вбивство. Чоловік працював за контрактом у Збройних Силах України в Львівській області. Нещодавно повернувся додому на кілька днів у відпустку до дітей і вагітної дружини. Після п’яного застілля він прийшов до родичів і вбив двох жінок, передає Корупція.інфо.

Страшне вбивство на Тернопільщині: у селі Садки прощатимуться з двома жінками, яких порубав власний родич. Убиту бабусю першим знайшов її онук. Правоохоронці у вбивстві одразу запідозрили близького родича загиблих.

“Чоловік 1988 року народження, який міг перебувати в селі. Він проходив службу в Збройних Силах України і недавно був направлений у відпустку”, – зазначив Олександр Богомол.

Стареньку жінку, яка не вставала з ліжка, доглядала 62-річна донька. Того вечора один із онуків вирішив навідатися до бабусі й тітки. Прийшов напідпитку. Люди в селі кажуть: міг просити грошей на випивку. Ймовірно, чоловік отримав відмову і жорстоко розправився з родичками.

“Голова розрубана, геть повністю все. Кажуть, що і нога була викручена, і руки дуже порубані такі”,
– розповіла жителька села Садки Фаїна Коцур.

Сусіди шоковані трагедією. Кажуть, підозрюваний був тихим на вдачу. Крім того, у нього є 4 дітей і вагітна дружина. За словами жителів села, чоловік не лише служив у війську, але розповідав, що декілька разів їздив в АТО.

Після кривавого вбивства військовослужбовець переховувався у покинутій хаті у селі. Коли втікав, загубив на місці злочину свої військові рукавиці. Правоохоронці вже порушили кримінальну справу. Чоловікові загрожує довічне ув‘язнення.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...