Шахрайська схема: Чоловік ошукав закарпатку на понад 1,6 млн грн

Чоловік ошукав закарпатку на понад 1,6 млн грн, його судитимуть за легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом та шахрайство у особливо великих розмірах, передає Корупція.Інфо

Мукачівською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно 32-річногомешкнцям.Мукачева за ч.4 ст.190, ч.1 ст. 209 КК України – шахрайство, тобто придбання права на майно шляхом обману, вчинене в особливо великих розмірах та легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, а саме вчинення правочину з майном одержаним внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також набуття коштів одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів.

Зокрема, у липні 2016 року закарпатець, маючи намір заволодіти квартирою в м.Мукачево розробив шахрайську схему, яка передбачала декілька етапів, у тому числі залучення підставної особи для реалізації свого злочинного умислу та відведення від себе підозри.

Так, підозрюваний, через інших осіб, подав до суду заяву про визнання права власності на майно, в рамках якої особисто надавав суду неправдиву інформацію та підроблені документи, що сприяло ухваленню рішенню на його користь.

У подальшому, з метою набуття права добросовісного набувача, уклав цивільно-правові договори з нерухомістю, внаслідок чого спричинив потерпілій матеріальних збитків на суму понад 1,6 млн грн., що в шістсот разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян на момент вчинення злочину та складає особливо великі розміри.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...