Українка створила додаток, який компанія Apple визнала одним з найкращих за 2017 рік

24-річна Олександра Рогачова з Коломиї (Івано-Франківська обл.) створила додаток до смартфона, який компанія Apple визнала одним з найкращих за 2017 рік.

Віртуальний тату-салон дозволить будь-кому, в будь-якій точці земної кулі миттєво сфотографувати себе з будь-яким татуюванням.

“Навожу телефоном зверху на цього смайлика і з’являється татуювання”, – пояснює співвласниця компанії Inkhunter Олександра Рогачова.

За її словами, аби мобільний додаток працював, на тілі потрібно намалювати смайлик із трьох рисок.

Олександра закінчила школу в Коломиї сім років тому. Потім пішла вчитися на комп’ютерні науки, але власного комп’ютера на той час не мала. Пізніше з кількома друзями виграла хакатон у Харкові, переїхала до Києва, пройшла 11 акселераційних програм по всьому світу – і потрапила до Нью-Йорка, в якому мешкає і працює на ниві віртуальних технологій вже півтора року.

“Я там, де можливості. Якщо будуть можливості розвиватися реально добре в Україні – я всіма руками “за”, – каже дівчина.

Щодня в додатку з’являються нові ескізи – з Сашею співпрацюють не лише українські художники, а й тату-майстри з усього світу. Поки що тату-салон без квадратного смайла не працює, але вже за кілька місяців коломиянка збирається вчергове здивувати світ.

“Віртуальна примірочна аксесуарів та інших елементів твого образу – окуляри, ювелірні вироби, годинники”, – ділиться планами дівчина.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...