“Помилкові рішення він приймає на тверезу голову…”: Саакашвілі розповів про “алкогольні” смаки Порошенка

Як виявилося, скандально відомий політик Михайло Саакашвілі «найкраще обізнаний», які напої є улюбленими у глави української держави, передає Корупція.Інфо

Також він зазначив, в якій кількості Порошенко вживає алкогольні напої. Дану інформацію опублікували на сайті телеканалу NewsOne, який хочуть націоналізувати за маніпуляції громадською думкою.

Так, в ході того, як проводилося інтерв’ю з екс-губернатором Одеської області Михайлом Саакашвілі, він повідомив на всю країну про свої нібито «знання» щодо Петра Порошенка.

Виходячи зі слів лідера партії «Рух Нових сил», якось у нього відбулася вельми відкрита розмова з президентом України, в якому Порошенко заявив про те, що на території української держави не може здійснюватися якісна винна продукція.

За словами Саакашвілі, президент не вірить, що в Україні може бути хороше вино.

Також екс-глава Грузії надав інформацію щодо того, що у Порошенка італійські і французькі вина знаходяться в топі улюблених алкогольних напоїв. Крім того, Саакашвілі запевняє українських громадян в тому, що їх президент не зловживає алкоголем більше, ніж потрібно. Таким чином політик розвіяв «легенду» щодо персони Порошенко.

Однак зазначив, що всі його помилкові рішення він приймає на тверезу голову.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...