Що буде з Донбасом? Два нові революційні закони

Стало відомо, що український президент Петро Порошенко 4 жовтня має намір внести до ВР два законопроекти по Донбасу, передає Корупція.Інфо

Про це повідомило джерело в адміністрації президента.

«Буде два законопроекти. Один про реінтеграцію Донбасу, а другий про заморожування на рік закону про особливості місцевого самоврядування в Донбасі », – розповів співрозмовник.

Також він висловився про те, що обидва законопроекти запропонують в середу.

На думку співрозмовника, закон про реінтеграцію Донбасу «давно назрів і є можливістю бути чесними із самими собою», тому що війна вже давно переросла масштаби АТО.

Крім того, як підкреслив джерело з АП, продовження дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування на Донбасі дозволить Україні і далі вести дипломатичні переговори.

Слід зазначити, що 18 жовтня закінчується дія закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», який приймався на три роки у вересні 2014 року.

Нагадаємо, як раніше повідомлялося, експерт Семен Кабакан назвав п’ять причин, через що закон про реінтеграцію Луганської та Донецької областей можна вважати недоскональним.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...