“Гройсман має подати у відставку…”: Ця інформація шокувала всю країну!

Раніше чинний прем’єр-міністр обіцяв, що за пенсійну реформу проголосують у Раді до 1 жовтня 2017 року, передає Корупція.Інфо.

Економічний експерт Андрій Новак вважає, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман повинен піти у відставку через не ухвалення пенсійної реформи, дотримавшись свого слова.

Таку думку він висловив у коментарі для “24 каналу”.

“Гройсман зробив популістський анонс, заявивши, що якщо пенсійну реформу не ухвалять до 1 жовтня, то він піде у відставку. На сьогодні ситуація така, що реформа не ухвалена, а наступний сесійний тиждень буде після 1 жовтня. Тому глава уряду вже може подавати у відставку”, – підкреслив економічний експерт.

За словами Новака, цією псевдореформою уряд сам себе переграв у популізмі. Крім того, Кабміну знову доведеться переробляти основні параметри пенсійної реформи на вимогу Міжнародного валютного фонду та Світового банку.

“Реформа тільки зробить складнішим процес виходу на пенсію через те, що поступово збільшується мінімальний пенсійний стаж. Дуже багато українців, які у вимушених обставинах часто працювали не офіційно або за кордоном, тепер можуть опинитися за бортом пенсійної системи”, – додав Новак.

Нагадаємо, Всесвітній банк і Міжнародний валютний фонд звернулися до уряду України з пропозицією доопрацювати законопроект про пенсійну реформу до другого читання у Верховній Раді, яке очікується на початку жовтня.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...