Український співак вперше став батьком: з’явились фото

Молодий співак Олександр Кривошапко вперше став батьком. У нього народилась донечка, фотографію з якою він опублікував в мережі.

Нагадаємо, новину про те, що він та його дружина чекають на народження їхньої першої дитини, він повідомив на початку серпня. Проте 25-річний Кривошапко все ж досі не поспішає розсекречувати ім’я коханої. Втім, користувачі мережі впевнені – обраницею зірки стала модель та акторка Марина Кінскі.


Радісною звістко Олександр поділився на своїй сторінці в Instagram. У підписі до фото він зворушливо звернувся до своєї новонародженої донечки.

“Я жив це життя для себе рівно до того моменту, як взяв твоє тільце на руки.

На тебе чекають добрі і злі люди, щастя і смуток, успіхи і падіння, друзі і вороги, біле і чорне. Цей світ жорстокий і попереду у тебе величезний шлях з безліччю сюжетів і поворотів, але одне залишиться непорушним назавжди – твій тато не припинить любити тебе ніколи. З днем народження, донечко”,
– підписав кадр із крихіткою Олександр.

До слова, Олександр Кривошапко вже був одружений, – у 2011 році він одружився з відомою хореографісткою Тетяною Денисовою, яка була головною постановницею шоу “Х-Фактор” і суддею українського проекту “Танцюють всі”. Обраниця співака тоді була старшою за нього майже на 12 років. Проте після численних сварок та року подружнього життя вони розлучилися.

 

 

Джерело.

Вам також може бути цікаво...