Мрія кожного: американка, яка виграла 758 мільйонів доларів, заявила про звільнення

Медичний працівник з Массачусетса Мевіс Уончік, яка стала володарем найбільшого в історії виграшу в лотерею в розмірі 758,7 мільйонів доларів, негайно заявила роботодавцям про звільнення, пише Радіо Максимум.

“Я подзвонила і сказала їм, що не повернуся. Насамперед я хочу сісти і розслабитися”, – сказала жінка. У лікарні, де Уончік працювала клерком, повідомили, що трудовий стаж свіжоспеченого мультимільйонера становив 32 роки.

Всього переможниця придбала п’ять лотерейних квитків – два з них були автоматично заповнені комп’ютерами Powerball, в інших жінка поставила числа вручну. Переможцем лотереї став квиток, в якому Уончік використовувала дати днів народження членів своєї сім’ї.

Відзначається, що лише місяць тому жінка поділилася постом в Facebook, де говорилося, що їй потрібна відпустка. “І під відпусткою я розумію, що потрібно поїхати і знайти нову роботу. На пляжі. З склянкою рому”, – говорилося в повідомленні.

У жінки є дорослі син і дочка. Міністр фінансів Массачусетса Деб Гольдберг заявила, що запропонувала родині рекомендації відносного обережного поводження з новим багатством.

До них буде приходити дуже багато всяких людей з різного роду пропозиціями. Я наполегливо раджу їм найняти дуже-дуже хороших адвокатів і дуже-дуже ретельно обміркувати, що вони збираються робити зі своїм капіталом, – попередила фінансист.

Переможниця лотереї не отримає повну суму, оскільки виграші в лотерею обкладаються прибутковим податком за найвищою ставкою 39,6%. У Уончік є вибір отримати всю суму призу за вирахуванням податків щорічними виплатами протягом 30 років або відразу отримати на руки 480,5 мільйонів. Майже всі переможці забирають дисконтований виграш.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...