Мрія кожного: американка, яка виграла 758 мільйонів доларів, заявила про звільнення

Медичний працівник з Массачусетса Мевіс Уончік, яка стала володарем найбільшого в історії виграшу в лотерею в розмірі 758,7 мільйонів доларів, негайно заявила роботодавцям про звільнення, пише Радіо Максимум.

“Я подзвонила і сказала їм, що не повернуся. Насамперед я хочу сісти і розслабитися”, – сказала жінка. У лікарні, де Уончік працювала клерком, повідомили, що трудовий стаж свіжоспеченого мультимільйонера становив 32 роки.

Всього переможниця придбала п’ять лотерейних квитків – два з них були автоматично заповнені комп’ютерами Powerball, в інших жінка поставила числа вручну. Переможцем лотереї став квиток, в якому Уончік використовувала дати днів народження членів своєї сім’ї.

Відзначається, що лише місяць тому жінка поділилася постом в Facebook, де говорилося, що їй потрібна відпустка. “І під відпусткою я розумію, що потрібно поїхати і знайти нову роботу. На пляжі. З склянкою рому”, – говорилося в повідомленні.

У жінки є дорослі син і дочка. Міністр фінансів Массачусетса Деб Гольдберг заявила, що запропонувала родині рекомендації відносного обережного поводження з новим багатством.

До них буде приходити дуже багато всяких людей з різного роду пропозиціями.

Я наполегливо раджу їм найняти дуже-дуже хороших адвокатів і дуже-дуже ретельно обміркувати, що вони збираються робити зі своїм капіталом, – попередила фінансист.

Переможниця лотереї не отримає повну суму, оскільки виграші в лотерею обкладаються прибутковим податком за найвищою ставкою 39,6%. У Уончік є вибір отримати всю суму призу за вирахуванням податків щорічними виплатами протягом 30 років або відразу отримати на руки 480,5 мільйонів. Майже всі переможці забирають дисконтований виграш.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...