Штурмовик «Донбасу» розповів про втечу генерала

Командувач сектору «М», генерал Петро Литвин під час Іловайської трагедії все кинув і втік, злякавшись.

Про це заявив керівник ГО учасників АТО «Справедливість», командир штурмової групи батальйону «Донбас» три роки тому Тарас Костанчук.

«Кажуть у прокуратурі, мовляв була погана мотивація – брехня це! Те, що стосується добровольців, а це 98%, навіть в ЗСУ – теж добровольці, були вмотивовані більш ніж, бились до кінця. наш Усач підбив російські танки, будучи в оточенні взяли у полон росіян», – розповів Костанчук.

Він вважає, що головною причиною Іловайської трагедії є неспроможність дій влади.

«Політичного і військового командування, яке допустило російську агресію в Україну. Це починаючи із здачі Криму, і потім події в Донбасі. Це якщо брати загалом. Бо треба було знищити «зелених чоловічків» у Криму – тоді не було б Донецька і Луганська», – сказав ветеран.

Костанчук підкреслив, що росіяни заради збереження «ЛДНР» зробили все – прийшли і оточили ЗСУ, а українська влада нічого не зробила, щоб не допустити цього.

«А Литвину ж дали наказ – він собі спокійно усе покинув, бо перелякався. І вони це пояснюють логікою, що не можна було штабу з Литвиним потрапити в полон.

То людина, генерал, а ми – не люди? Тому нам не дали ніякої команди – ні закріпитись, ні захопити іншу половину Іловайська і тримати його до останнього патрону. І тримали б! Ні хоча б наказу вийти заздалегідь – «Швидко, хлопці, виходьте, а ми будемо домовлятися за той час»», – обурився колишній учасник АТО.

Нагадаємо, ветеран АТО, боєць батальйону «Донбас» Сергій Міщенко заявив, що звинувачення за результатами розслідування Іловайської трагедії до Генштабу висунуті не будуть.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...