Пенсії в Україні: кому необхідно збільшити виплати

Пенсіонери, які працювали в небезпечних умовах, часто не отримують гідний рівень соцвиплат

Певній категорії українських пенсіонерів необхідно підняти рівень соціальних виплат в три рази.

Про це повідомив засновник політичної партії “ОСНОВА” Сергій Тарута, коментуючи низькі пенсії металургів “першого рівня”. Політик вважає, що за роботу в небезпечних умовах працівники часто не отримують гідний рівень виплат, коли виходять на заслужений відпочинок.

“Це неподобство. Перший рівень означає, що людина працювала в небезпечних умовах з точки зору температури і запиленості. Особливо це стосується доменних і мартенівських цехів. Природно, заробітна плата таких категорій населення повинна бути мінімум в два з половиною – три рази вище. Тому і пенсія повинна бути диференційованою “, – сказав Тарута.

Тарута навів статистику нинішніх розмірів пенсій українських металургів. Виплати часто не відповідають умовам праці.

“Коли я працював в “мартені” (кар’єру на” Азовсталі “Тарута починав майстром в мартенівському цеху – ред.), Моя заробітна плата становила 250-280 рублів, в той час як бухгалтер отримував близько 130-140 рублів. На сьогоднішній день, багато з ким я раніше працював, скаржаться, що отримують стільки, скільки той же бухгалтер, який сидів в нарукавниках в абсолютно безпечних умовах. Він не горів, не ризикував життям і здоров’ям, а отримують однаково “, – підкреслив політик.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...