Україна піднялася в авторитетному рейтингу

Рейтингове агентство Moody’s Investors Service підвищило рейтинг уряду України в українській та іноземній валюті

 

Згідно з новим рейтингом, Україна піднялася на одну позицію з Caa3 до Caa2. Крім того, в новому рейтингу був змінений і прогноз зі «стабільного» на «позитивний».

На таке рішення агентства вплинуло впровадження структурних реформ в країні, які повинні допомогти Україні вибратися з боргової ями.

Як наголошується в прес-релізі агентства, позитивний прогноз, є результатом реформ – якщо їх впровадження продовжиться, то це може послужити приводом для подальшого поліпшення надійності внутрішнього і зовнішнього боргу України.

«Такий імпульс реформ також підтримає оновлення доступу України до світових ринків капіталу, полегшить шлях до рефінансування значних виплат за зовнішнім боргом, які настануть, починаючи з 2019 року», – йдеться в повідомленні агентства.

Інші два авторитетних рейтингових агентства світу – Fitch і Standard & Poor’s – все ще зберігають поставлену навесні поточного року рейтингову оцінку України на рівні B-, зі «стабільним» прогнозом.

Нагадаємо, за останній рік Україна суттєво просунулася в ряді важливих світових рейтингів. Про це свідчать аналітичні дані міжнародних фахівців.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...