“Учасник АТО розповів в поїзді, як добре було жити з Росією…” Ці слова підняли на вуха всю мережу

Ветеран АТО Юрій Дмитренко розповів про настрої українців, які він почув в поїзді – по дорозі в Одесу з Херсона, передає Корупція.Інфо

 

З його розповіді, багато українців шкодують про розрив дружніх відносин з країною-агресором – Росією.

Про це йдеться на сторінці в Facebook Дмитренко.

 

“Всі фарби … рабської свідомості в одному поїзді Херсон-Одеса. Я там дивувався недавній втечі трьох героїв на бла-бла-кар з Москви, типу як можна бути таким, щоб туди поїхати, а прямо зі мною в поїзді їде ще один кандидат на премію Дарвіна”, – зазначив військовий.

Він розповів, що в сусідньому плацкарті їхав учасник АТО, які розповідав, як добре було жити в дружбі з Росією, і шкодував, що тепер не зможе поїхати до Криму або в Росію, тому що він у всіх базах.

 

“Поруч біля нас їде сім’я зі Львова, яка повертається з відпочинку. Розговорилися з дівчинкою років 10. Каже, що як за рік не закінчиться війна, то Львів відійде Польщі, а частина Польщі займе Німеччина (ось цього я не зрозумів, ну й добре), тому що так їй тато сказав. “Ну а що ми можемо зробити”, – говорить. Прекрасне виховання дітей”, – підкреслив Дмитренко. Крім того, за його словами, інші люди теж говорили про те, що Польща незабаром відбере Львів.

“Ну хоч в цьому сходяться думки ” еліт “Сходу і Заходу. І що найгірше – мабуть їх більшість… PS: ну а підстаканники і брудні п’яти – це класика!” – підчеркнув Дмитренко.

 

Користувачі в коментарях підкреслили, що громадський транспорт створений для того, щоб українці не забували, в якій країні живуть, і що найбільше дивує фраза громадян України – “а що ми можемо зробити?”.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...