Зжерли заживо! Хлопець постраждав від невідомих морських створінь просто на пляжі

У серпні в клініку Мельбурна привезли підлітка, якому обгризли ноги невідомі морські створіння.

Медики спочатку висунули версію, що ці «невідомі» були м’ясоїдними жуками. Але батько Сема Канізея вирішив провести власне дослідження і все-таки докопатися до істини. Але до цього ми повернемося трошки пізніше.

Догравши в футбол з хлопцями, 16-річний Сем Канізей відправився на пляж, щоб обполоснути ноги. Однак як тільки він вийшов з води, він побачив, що його ноги повністю покриті кров’ю. За словами самого хлопця, він не відразу вибіг з води, коли відчув незрозумілі поколювання. Він думав, що це біль після гри, а не м’ясоїдні створіння, які зжирають його ноги. Тільки змивши кров і побачивши дірки від укусів, Сем зрозумів, що невідомі створіння просто їли його заживо!

Лікарі, які лікували хлопця, не стали сильно вдаватися в подробиці, що ж могло до такого привести. Однак його батько Джаррорд захотів сам дізнатися, яку небезпеку таїть у собі пляж Денді-Стріт-Біч.

На наступну ніч після події Джаррорд взяв рибальську сітку і пристойний шматок м’яса. Відправившись на злощасний пляж, він зміг зловити більше сотні дивних істот, серед яких були ті, хто поласував його сином.

Доставивши жуків в лікарню, батько наполягав на додатковій експертизі.

 

 

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...