Головний ловелас української естради розбив серця фанаток

Виявилося, улюбленець дівчат давно зайнятий

Шанувальниці українського співака Макса Барських можуть остаточно покинути всі надії завоювати прихильність кумира. Серце артиста давно зайняте.

У відвертому інтерв’ю Барських зізнався, що ще зі шкільної лави закоханий у колегу по цеху – солістку “ВІА Гри” Мішу Романову. Через щільні робочі графіки пара раз у раз сходилася і розходилася, проте останнім часом у їх стосунках наступив довгоочікуваний штиль, і вони стали жити разом, пише Clutch.

Втім, судячи зі слів Барських, між ним і Романовою – нічого серйозного, і куди рухаються ці стосунки – він не знає.

“Так я й сам дивуюся: хто ми один одному? Ми з нею з одного міста, вчилися в одній школі, потім разом переїхали до столиці поступати в музичне училище. Кілька років разом жили. Потім роз’їхалися. А буквально місяць тому знову з’їхалися. Щоправда, цього рау я переїхав до неї, а не вона до мене. Я практично не буваю в Києві, тож позбувся своєї холостяцької квартири і більшої частини того, що її наповнювало, і переїхав до Міші Романової. Її, так само як і мене, тижнями не буває в місті, тож ми не встигаємо набриднути один одному, коли наші графіки збігаються, і ми опиняємося вдома”, – розповів Макс.

На запитання, чи планує пара найближчим часом офіційно оформити стосунки, Барських відповів однозначно – йому не до того.

“Я думаю, що сім’я – це питання майбутнього. Зараз я як вітер: літаю по всьому світу і цілком віддаю себе музиці. А сім’я, на мій погляд, вимагає повного емоційного і фізичного занурення”, – зазначив артист.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...