Чоловіка заарештували за контрабанду отруйних змій до США в банках від чіпсів

Чоловік з Монтерей Парк (Monterey Park) був заарештований за спробу перевезти в США шість отруйних королівських кобр, приховавши їх в банках від чіпсів.

34-річний Родріго Франко (Rodrigo Franco) був заарештований співробітниками U.S. Fish and Wildlife Service. Він може стикнутися з арештом на 20 років за звинуваченням в контрабанді, що включає в себе звинувачення, пов’язані з іншими рептиліями та захищеними видами.

Коли поліція обшукала будинок Франко, у дитячій спальні вони знайшли ємність, в якій був живий молодий центральноамериканський крокодил (Morelet’s crocodile), а також ємності з грифовими черепахами, каймановою черепахою і п’ятьма бугорчатими черепахами (Malaclemys terrapin)–  види, які знаходяться під охороною.

Франко також визнав, що отримав 20 королівських кобр під час двох попередніх поставок, але вони загинули під час транспортування.

До речі, двофутові кобри – отруйний та охоронюваний вид – були виявлені 2 березня цього року співробітниками U.S. Customs and Border Protection в контейнері, відправленому з Гонконгу. У тому ж контейнері, відправленому через поштову службу США (U.S. Postal Service), також були три м’якокрилі китайські черепахи-альбіноси.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...