Дивне вбивство випускниці: з брата затриманого за підозрою у вбивстві вибивали зізнання?

Це душогубство прозвали черговою Врадієвкою! Тринадцять днів — рівно стільки часу відтоді, як юна випускниця на Тернопільщині не повернулася додому. На дівчину напали і двічі встромили ніж у самісіньке серце пише svitiv.

 

Рівно за тиждень поліцейські звітують: вбивцю затримали. Це 16-ти річний хлопець, учень місцевого ПТУ. Але жителі впепевні: молодик не винен, а правоохоронці просто шукають крайнього, аби приховати справжніх убивць
Люди масово виходять на акції протесту, перекривають траси і пікетують місцевий відділок! Селяни вимагають, аби Генпрокуратура та МВС — негайно втрутилися в розслідування. Адже навіть рідні батьки не впізнають свого сина Що ж з ним сталося одразу після затримання?
26-го червня селище Вишнівець пережило небувале доти потрясіння. Вбили 17-річну випускницю Ірину Мукоїд.

Напівоголену, її знайшли на узбіччі дороги. Мешканці були просто шоковані Тиждень знадобився поліцейським на розслідування і вони заявили — вбивцю затримали. Це — 16-тирічний учень ПТУ Василь Гнатюк. Здавалося б, справа розкрита. Але кілька сіл раптом стають на вуха! Люди не вірять, що Василь, який виріс у них на очах, міг убити людину.
Тетяна Дідик, учителька
«Нам страшно, страшно дітям ходити по вулиці, тому що злочинці досі на волі. А повісили злочин на 16-річну дитину. Били, катували, кажуть тут всі люди»
Ольга Мурза, тітка затриманого:
«Мама подзвонила до мене сказала, що забрали дитину. Ми в сільській раді стояли 4 години нам ніхто не сказав де дитина, яке вони мали право забрати дитину неповнолітню. Ніхто нічого не сказав»
Невже копи справді уикрали неповнолітнього хлопця з батьківського подвір’я? І чому нікому з рідних не дали з ним поїхати? Батьки запевняють: після семи годин у поліції не впізнали свого сина! Він був немов зомбі: загальмований і ледве говорив. Батько ж Василя розповідає, що його намагалися споїти в обласній поліції. Друзі затриманого Василя запевняють — коли сталося вбивство, хлопець був і в них на очах. А це — таксист, який віз Василя тої ночі додому в сусіднє село. Хлопця він знає і нічого дивного за ним не помітив. На воротах на юнака ще й чекала мати. Нині брат затриманого Владислав розповідає: його теж змушували взяти на себе вбивство дівчини. Били і вимагали зізнатися.

Мама і брат підозрюваного прокоментували ситуацію

Експерт-криміналіст проекту «Битва екстрасенсів» Наталя Костильова про вбивство

 

Джерело.

Вам також може бути цікаво...