Політолог розповів про дипломатичні поразки України

Неготовність Євросоюзу визнавати перспективу членства України та штучне нагнітання навколо теми втручання України в президентські вибори у США стали для держави чималими поразками.

Таку думку висловив голова управління “Майдан закордонних справ” Богдан Яременко на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, серйозною поразкою для України стало рішення Ради ЄС на догоду Нідерландам про те, що Угода про асоціацію між ЄС і Україною не матиме наслідку вступу України до СЄ. Це дуже віддаляє європейську перспективу України.

“Після категоричної відмови Голландії включити до підсумкового документу саміту Україна-ЄС будь-яку згадку про європейську перспективу України, усі переконалися, який саме був, є і в найближчій перспективі залишатиметься контекст відносин України з ЄС. Поклавши руку на серце, Україна не має на сьогодні аргументів змінити ставлення до себе Нідерландів та інших країни ЄС”, – вважає Яременко.

Експерт вважає, що у 2016 році Україна мала боротися за формулювання рішення ЄС докінця, а не погоджуватись на фактичну відмову Україні у європейській перспективі.

Невміння прораховувати наступний крок є причиною і відверто спекулятивного розкручування теми українського втручання в американські вибори. Там теж усе вирішили без нас. Спершу підказали нам, як стати пішаком у виборчій кампанії на користь Клінтон. А цього року заявити, що ніяких доказів по Манафорту у нас немає, і Трампа ми любимо більше, ніж колись Леніна-Сталіна,
– підкреслив Богдан Яременко.

Він підкреслив, що помилка української влади в тому, що вона дозволила втягнути Україну у вибори в США.

На думку Яременка, команда президента США просто використовує державу, намагаючись темою українських впливів загасити витік інформації про контакти сина Дональда Трампа з представниками Росії.

“Ніяких політичних чи правових наслідків для України не буде. Будуть лише чергові іміджеві втрати. Дякуючи тупості української влади нас в інформаційному плані “поматросят и бросят”, – підсумував дипломат.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...