Скандал у “Сбербанку”: роздратований клієнт запросив до відділення стриптизерок

У Росії клієнт “Сбербанку”, якого обурило відношення працівників банку, вирішив провчити їх, запросивши у відділення фінустанови стриптизерок.

Про це повідомляє Rueconomics.

Клієнт “Сбербанку” не витримав поведінки персоналу відділення. Роздратований чоловік прийшов у банк з двома стриптизерками і заявив, що банк місяць псував йому нерви. За його словами, ставиться до клієнта “холодно та без привітності” не можна.

Після цього двоє дівчат, які супроводжували роздратованого клієнта, роздягнулися і під пісню українського гурту “Гриби” продемонстрували працівникам відділення “правильне ставлення до клієнтів”.

Працівники “Сбербанку” мовчки спостерігали за виступом стриптизерок, які залізли на їхні столи. За інформацією місцевих видань, відділення “Сбербанку” подало на клієнта заяву до правоохоронних органів за статтею “Хуліганство”.

Начальник сектора зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ та внутрішніх комунікацій “Сбербанку” Олег Власов додав, що інцидент зі стриптизерками стався ще у травні. Але відео було опубліковане лише у липні.

 

Джерело.

Вам також може бути цікаво...