Через масові отруєння в Києві закрили вражаючу кількість закладів

У столиці станом на 1 липня кількість захворювань кишковою інфекцією складає 34 випадки, розповідає Сегодня


У Києві 30% закладів громадського харчування тимчасово припинили діяльність для проведення санітарних заходів і усунення недоліків.

Про це повідомляє Головне управління Держпродпотребслужби в м.Києві.

“1 липня 2017 в зв’язку з реєстрацією в м. Києві випадків захворювання на гострі кишкові інфекції, пов’язаними з вживанням харчових продуктів у закладах громадського харчування, фахівці Головного управління Держпродпотребслужби в м.Києві… провели збір інформації у операторів ринку про діяльність, пов’язану з реалізацією харчових продуктів, за місцем ведення їх господарської діяльності”, – йдеться в повідомленні.

Основною метою було дослідити санітарний стан приміщення, чи підтримується в чистоті, робочому стані поверхня обладнання, що контактує з харчовими продуктами.

Також перевіряли наявність медичних книжок у персоналу закладу.

При виявленні порушень з боку санітарного законодавства, суб’єктам господарювання надавалися консультації щодо їх усунення.

“За рекомендаціями фахівців Головного управління 30% закладів громадського харчування тимчасово припинили свою діяльність для проведення санітарних заходів і усунення недоліків”, – повідомили в київському управлінні Держпродпотребслужби.

Там також відзначили, що станом на 1 липня кількість захворювань на гостру кишкову інфекцію становить 34 випадки.

За даними лабораторних досліджень, можливим етіологічним фактором є збудник сальмонельозу.

Підприємство ТОВ “Суші Ленд Євразія”, з яким пов’язано отруєння, тимчасово припинило свою діяльність.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...