Не війна. Експерт пояснив, що найбільше хвилює населення Донбасі

Більше половини жителів підконтрольної частини Донбасу нарікають на нестачу грошей на їжу та комунальні послуги. Ця проблема для них є актуальнішою за завершення війни.

Про це повідомив експерт GfK Ukraine Дмитро Савчук, повідомляє “Громадське Радіо”.

“В Донецькій і Луганській областях серед усіх проблем, які ми пропонували, на першому місці те, що людям на даний момент не вистачає грошей на їжу, оплату комунальних послуг чи на інші основні потреби. Про це заявили 66% опитаних у Донецькій області, і більше 40% респондентів у Луганській області”, – наголосив експерт.

Як свідчать результати дослідження, приблизно 18% людей, що мешкають у південно-східному регіоні Україні, змушені економити навіть на їжі. 15-16% опитуваних мешканців південного сходу України заявили про те, що їм вистачає грошей на необхідні речі.

На другому місці – проблема завершення війни. У Донецькій області проблема закінчення війни актуальна для 57% опитаних, а, наприклад, у Дніпропетровській області – лише для 31% респондентів.

Згідно з опитуванням, лише 2% жителів Донбасу вважають, що цей регіон повинен увійти до складу Росії. Варіант автономії у складі України підтримало 10% опитаних в Донецькій області і 11% опитаних в Луганській області.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...