У Києві прогримів вибух у маршрутці: пенсіонерці розірвало ногу

В одній із київських маршруток біля зупинки музею Пирогово під сидінням водія стався вибух, у результаті чого постраждала літня жінка.

Про це у своєму Facebook повідомляє користувач Nastya Oli.

“Бабуся 28.06.17 приблизно о 17:10 села в 507 маршрутку, яка їде до с. Новосілки. Коли доїхали до зупинки Пирогово, під сидінням водія щось зірвалося і всі думали, що це був вогнегасник порошковий. Моя бабуся сиділа саме за водієм і коли стався вибух і уламки полетіли прямо їй в ногу”, – написала вона.

“За той час, коли моя бабуся кричала, щоб їй хтось допоміг і викликали швидку, кілька водіїв, які їхали за цією маршруткою, щось збирали по салону. Потім якісь люди вже викликали швидку; просидівши хвилин 10-15, бабуся зателефонувала моїй тітці. Ми відразу ж приїхали на ту зупинку (бо не дуже далеко від неї живемо) і побачили, що бабуся сидить на сонці вся в порошку, з розірваної ногою.

Рана була прикрита ватою”, – розповіла внучка постраждалої.

Поліція наказала водієві викликати директора фірми-перевізника на прізвище Артеменко.

“І коли приїхав директор і водій сказав, що це він, той директор почав давати задню і говорити що це не він. Потім були крики нецензурної лайки. І чому поліція не перевірила його документи?”, – пише родичка потерпілої.

Жінці зробили операцію, про стан ноги не уточнюється.

“Перевізники не перевіряють технічні стану маршруток і цим самим ставлять під загрозу здоров’я та життя людей (і пасажирів, і водіїв). Винні мають бути покарані. І це точно не водій маршрутки, якому теж добряче дісталося від вибуху, а саме керівництво за свою недбалість”, – йдеться в заяві.

Вона стверджує, що в поліції “постійно передають справу від одного слідчого до іншого, відправляють із одного кабінету в інший”

Джерело.

Вам також може бути цікаво...