Уряд підготував неприємний «сюрприз» з субсидіями

Згідно з інформацією журналістів «Сегодня», при розрахунку громадянам України субсидій на наступний сезон будуть враховуватися доходи з квітня минулого року по травень поточного, в результаті чого сума платежів одержувачів субсидій збільшиться.


Про це інформує replyua.net.

Наприклад, беручи до уваги двократне зростання розміру мінімальної заробітної плати для багатьох українських громадян, держава надасть набагато меншу знижку.

Так, якщо раніше родині, що складалася з трьох осіб з двома «мінімалки» доводилося платити за послуги ЖКГ максимум 267 гривень, то вже з наступного року розмір платежу для цього ж домогосподарства складе майже в два рази більше. Більш того, українцям, що опалюють власні будинки за допомогою вугілля, електроенергії та природного газу, на цілий місяць скоротили тривалість опалювального сезону.

Зміниться сама сума субсидії, так як знижка надається на оплату житлово-комунальних послуг відповідно до встановлених нормативів, а в травні, як відомо, ці норми в Кабміні знизили.

Наприклад, в травні поточного року даний показник дорівнював п’яти кубічним метрам газу для того, щоб опалити один квадратний метр (раніше цей показник становив п’ять з половиною кубів).

Джерело.

Вам також може бути цікаво...