“Безсмертний гімн материнству” – вагітна медик витягнула свого чоловіка з-під артобстрілу

25-річна вагітна жінка-медик Лариса “Чайка” у зоні АТО витягла з-під артобстрілу свого пораненого чоловіка. Про це на своїй сторінці у Facebook написав Сергій Риженко – головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Ільї Мечникова.

“Безсмертний гімн материнству. Її життя на передовій війни. Вона майбутня мама. У неї є автомат, медична сумка. І вона встигла більше, ніж інші за два життя. Сотню хлопців вивезла з поля бою, працюючи медиком-госпітальєрів. Зараз вона – лікар мобільного госпіталю. Тяжкопораненого чоловіка витягла з-під артобстрілу. Кров, емоції, поранені, стреси. Дитина під серцем. Життя майбутнього українця треба зберегти. Ларису вночі доставили в Мечникова, нею опікується кращий акушер-гінеколог області Ніна Рубан”, – написав лікар.

Додав, що за вихідні надійшли ще двоє поранених з АТО з черепно-мозковими, осколковими пораненнями очей, обличчя, акубаротравмою, струсом головного мозку.

“Їхнім життям нічого не загрожує”, – запевнив Сергій Риженко.

5-річний син Тимофій учасниці російсько-української війни Катерини Носкової, якій посмертно присвоїли звання “Народний герой України”, хоче бути солдатом, як мама.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...