Народний гнів. Одесити рознесли загородження на пляжі біля колишньої вілли олігарха (відео)

В Одесі, на пляжі поблизу колишньої вілли олігарха Василя Хмельницького, де нещодавно відновили паркан, активісти знову знесли огорожу.

Про це пише видання dumskaya.net.

Цей пляж був відомий тим, що за час свого головування в області Міхеїл Саакашвілі власноруч розвалив цю огорожу біля вілли.

Активісти також підпалили будівельні матеріали. Під час демонтажу відбулася бійка з представниками охоронного агентства. Поліція оперативно втрутилась у сутички і затримала кілька учасників бійки.
iframe src=”https://www.youtube.com/embed/m970rA63BTQ” width=”560″ height=”315″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen” data-mce-fragment=”1″>

 
До речі, під час перевірки правоохоронці з’ясували, що жодного документа або узгодження на будівельні та гідротехнічні роботи на пляжі у забудовника немає.

За данними місцевого видання dumskaya.netцей пляж єдиний в Одесі, який перебуває у приватній власності. Його незаконно включили до складу земельної ділянки на якій знаходиться вілла. Раніше ця вілла належала олігарху Василю Хмельницькому.

Активісти рознесли незаконну огорожу

Нагадаємо, 5 червня стало відомо, що на пляжі поблизу колишньої вілли Хмельницького відновлюють паркан, який раніше зніс екс-очільник Одещини Міхеїл Саакашвілі.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...