Негайно перестань робити ці 10 речей, або ти назавжди залишишся бідним!

Багата і процвітаюча людина — це недосяжний ідеал для багатьох рядових працівників. Чомусь багато хто думає, що для досягнення багатства потрібно витратити багато часу, сил і відмовитися від земних благ. Ну або народитися в родині багатіїв. Але чи так це насправді?
Бідність — це не фінансовий стан, а спосіб мислення. Тут виникає безліч сумнівів і недовіри, і це абсолютно нормальна реакція на подібний факт. Люди з великими гаманцями в світі не поспішають ділитися секретами свого успіху.

Однак найдопитливішим все ж вдається їх добути.
Пропонуємо ознайомитися з 10 звичками, які заважають тобі мислити як заможна людина. Позбався від них, і результат не змусить довго чекати.

1. Бідний завжди шукає винних
У фінансовому стані бідної людини завжди винні батьки, чоловік або дружина, держава, оточення — хто завгодно, тільки не він сам. Він абсолютно не в змозі визнати той факт, що відповідальність на цьому виключно на його плечах.
2. Жалість до себе
Бідний завжди знайде, на що себе пожаліти: народився не в тій країні, живе в поганий час, недостатньо освічений, неідеальна статура, магнітні бурі — та все що завгодно! У нього є десятки аргументів для цього, а капітал на жадібності не заробиш, знаєш.
3. Нити і скаржитися на життя
Часом так хочеться розповісти комусь, який ти бідний і нещасний, і отримати розраду. Людина з мисленням багатія сприймає будь-яку невдачу як тимчасові труднощі і ні на що не скаржиться. Від того, що ти виговоришся, грошей в гаманці не додасться.
4. Займатися справою, яка не приносить задоволення
Щоб справа приносила успіх, вона повинна бути улюбленою. Інакше людина може проклинати свою роботу, начальство і колег, але все одно кожен понеділок буде знехотя волочитися в проклятий офіс і проводити рік за роком в очікуванні п’ятниці.
5. Тягнути час
Відтягувати до останнього. Девізом його життя може бути народна мудрість «Сім разів відміряй — один відріж», ось тільки до відрізання справа не завжди доходить…
6. Безкоштовне навчання
Практично кожен успішний чоловік скаже тобі, що найкраща інвестиція — це інвестиція в себе. Бідний чоловік звик, що все можна отримати на халяву, навіть навчання. Але для того, щоб навчитися чогось дійсно потрібному і корисному в наш час, на жаль, завжди доводиться платити.
7. Тратити гроші даремно
Якщо у людини немає фінансової стратегії, то він буде заробляти гроші і відразу ж витрачати їх. І тут вже не важливо, скільки він заробляє. Якщо людина не вміє грамотно поводитися зі своїми засобами і інвестувати їх у створення капіталу, то він все одно буде бідним.
8. Тратити час даремно
Аналогічно попередньому пункту, бідна людина часто задається питанням: «Як вбити час?» І це його найбільша помилка. Немає нічого дорожче часу, і багаті точно знають це!
9. Думати, що скажуть інші
Кожна успішна людина унікальна. Вона створює свою власну стратегію успіху, за що її і цінують інші. Так що ти цілком можеш наплювати на всі наші поради і йти по своєму унікальному шляху! Бідний ж, навпаки, наслідує інших. Він дуже багато часу витрачає, щоб стати схожим на процвітаючу людину і прислухається до думки оточуючих. Але багатому все одно, що про нього думають інші.
10. Жити чужим життям
Одна з найсерйозніших помилок бідняків — проекція чужого життя на своє. Вчитуватися в біографію сильних і знаменитих і робити абсолютно так само, як там написано — це те, через що ти можеш знайти відчуття дискомфорту на все життя. Стратегії успіху — це, звичайно, чудово, але ти повинен робити тільки те, що дійсно вважаєш підходящим для себе, пише джерело.
Ти впізнав себе, читаючи ці пункти? Я, на жаль, так. Також я дуже добре розумію, що не можна просто взяти і змінити спосіб мислення, але мене не покидає надія, що якщо кожен день робити маленький крок назустріч тому, чого дійсно тобі хочеться досягти, то успіх прийде неодмінно!

 

Джерело.

Вам також може бути цікаво...