facebook

Збірна Польщі мінімально обіграла Північну Ірландію на Євро-2016

Збірна Польщі перемогла Північну Ірландію у матчі групового етапу Євро-2016. Зустріч у Ніцці завершилася з рахунком 1:0.

WARSAW, POLAND - JUNE 12: Polish fans show their support during the UEFA EURO 2012 group A match between Poland and Russia at The National Stadium on June 12, 2012 in Warsaw, Poland.  (Photo by Michael Steele/Getty Images)

У першому таймі захист команди Майка О´Ніла виявився сильнішим, ніж атака Кадри. Але зелено-біла армія таки не встояла під натиском поляків.

Єдиний гол у поєдинку провів нападник Аркадіуш Мілік на 51 першій хвилині. Пройшла атака правим флангом. Блащіковскі навісив на Міліка у центрі штрафного майданчика. Вільний Аркадіуш пробив поміж двох гравців збірної Північної Ірландії. Воротар Макговерн виявився безсилим.

В іншому матчі групи С збірна України зіграє з Німеччиною. Матч розпочнеться о 22:00 за київським часом. Наш сайт проведе текстову онлайн-трансляцію зустрічі. Прямий ефір на каналі “Україна”.