Третя світова війна: які країни опиняться у небезпеці

Популярний астролог розповів про те, які країни опиняться у особливій небезпеці, і які види зброї будуть застосовані у світовому конфлікті.

Астролог Влад Росс зазначив, що травень 2017 року дійсно буде критичним, однак людство і планета не загинуть. Чоловік прокоментував прогнози португальської ясновидці про те, що 13 травня цього року почнеться Третя світова війна.

«Перед Новим роком я говорив, що світ буде балансувати на межі Третьої світової війни. Півень-символ цього року, є войовничим птахом. У рік Мавпи ситуація була напруженою, але вона не вилилася у щось серйозне. У рік Півня вона загостриться», – зазначив астролог.

На його думку, критичним місяцем в 2017 році стане травень. Однак, за словами Росса, світ розділиться надвоє – в одній частині конфлікти почнуть згасати, а в іншій – посиляться.

Третя світова війна створить небезпеку таким регіонам, на думку Росса, як Південна Корея, Японія, Причорномор’я, Владивосток, Хабаровськ, Амурська область.

Також астролог заявив, що навіть рекомендує південнокорейцям терміново залишити країну, оскільки підвищується загроза застосування хімічної зброї. «України ці проблеми не торкнуться. У нас все буде спокійно», – додав астролог.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...