Історія, яка шокує: «Добре, я встану, але сяде на це місце лише той, кому не буде соромно за свої слова»

Молодий хлопець, років 15-ти увійшов в автобус, хлопчик був шалено щасливий, що в ньому нікого не виявилося, автобус порожній, сідай куди хочеш!

Він присів біля вікна зручніше, адже йому їхати до кінцевої. Автобус почав свій шлях, і через 20 хвилин був повністю забитий людьми. Молодий чоловік сидів, слухав музику і дивився у вікно, як раптом літня жінка поплескала його по плечу і:

«Як вам не соромно, я у ваші роки поступалася місцем старшим, а ви…», до неї приєдналася друга «Ось молодь, сидить тут здоровий, молодий хлопчина, а хвора жінка похилого віку стояти повинна!».
Старший чоловік побачивши цю картину вхопив з його рук плейєр і кинув на землю.

– От нахаба, йому кажуть поступися, а він сидить.

Буквально через 2-3 хвилини на хлопця накинувся весь автобус. Хлопець не витримав такого тиску і сказав «Добре, я встану, але сяде на це місце лише той, кому не буде соромно за свої слова».

Звичайно, його висловлювання ввело всіх в шок, але лаятися вони не припинили. Хлопчина почав судорожно діставати щось з під сидіння, і ось показалася милиця, а потім і інша, хлопець встав з місця, спираючись на них. Всі завмерли від здивування. Адже ніхто і подумати не міг, ніхто не хотів думати, що таке можливо…

А літня жінка,що так нервово наступала йому на ноги всю дорогу, тепер зрозуміла, чому він не звертав на це ніякої уваги. До кінцевої зупинки автобус їхав мовчки. Хлопчик їхав стоячи, на милицях, хоча йому було складно, але він стояв, йому давало сили те, що місце біля вікна залишалося порожнім всю решту дороги.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...