Незнайомець врятував маму з дітьми і ось, що він за це попросив

Після того як чоловік пішов від Тоні Нельсон, залишивши її з чотирма дітьми, їй довелося дуже несолодко.
У неї не вистачало грошей ні на оплату стільникового телефону, ні на ремонт машини. Вона взагалі намагалася нікуди не виїжджати на своїй старенькій машині без крайньої потреби.

У цей вечір вони заїхали в супермаркет за продуктами на тиждень. Одна з дівчаток, бавлячись, залишила включеними фари, і коли сім’я повернулася на стоянку, акумулятор розрядився і машину не можна було завести.

Зателефонувати і викликати евакуатор Тоні не могла. Вона звернулася до оточуючих, щоб зателефонувати, але її все ігнорували:

Дві години я просила про допомогу проходячих повз людей. Вони всі робили вигляд, що нас просто не існує.

У холодній машині під проливним дощем Тоні слухала, як плачуть від голоду її молодші дочки і ревіла від безсилля:

Я відчувала себе найжахливішої матір’ю на світі.

У цей момент в скло водійських дверей постукала літня людина з тростиною.

74-річний джентльмен простягнув їй в салон тарілку з сендвічами і пляшки з водою.

Перекусіть! Моя дружина зараз заїде за вами і ми відвеземо вас додому. Евакуатор теж вже в дорозі.

На наступний день цей чоловік привів додому до Тоні автослюсаря, щоб той відремонтував її машину, і поїхав. Коли мати-одиначка запитала механіка, скільки вона повинна за ремонт, той відповів, що все вже оплачено:

Він сказав, що цей джентльмен просив передати мені, яку оплату він хоче отримати: щоб я ніколи в житті не здавалася, і залишалася такою ж приголомшливою матір’ю для своїх дітей. Я ніколи в житті так не плакала. Цей добрий чоловік, який зовсім не знав нас, допоміг нам самим неймовірним чином. Він просто відновив мою віру в людство. Сподіваюся, мені випаде нагода зробити коли-небудь подібне для когось, кому це буде потрібно.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...