Чоловік зник після першого сексу: 3 головні причини

Три найпоширеніші причини, чому чоловіки пропадають після першого сексу,називає Ivona

737213_1_w_590

1. Хімія

Перша причина пояснюється наукою: після сексу у жінки підвищується рівень гормону окситоцину (гормон щастя), в той час як ніжні обійми і поцілунки знижують рівень тестостерону у чоловіків. Підсвідомо чоловік хоче зробити щось корисне (брутально-чоловіче) лише для себе, щоб підвищити той самий рівень тестостерону, тому зникає в пошуках утіх.

Цей випадок описує ситуацію, коли чоловік не відчуває до жінки емоційної прихильності. Іншими словами – самець отримав те, чого хотів, і відправився далі у своїх справах.

2. Почуття провини

Коли чоловік опиняється в ліжку з жінкою занадто рано (можливо, він навіть не розраховував на те, що це станеться так скоро), у нього з’являється почуття провини за те, що він використовує жіноче тіло. Так, жінка пішла на це добровільно, і, ймовірно, їй сексу хочеться не менше, але в підсвідомості чоловіка поселяється набридлива думка: “Ти користуєшся її тілом, але ж тобі плювати на її душу”.

Наступного ранку такий чоловік зникає, і частіше за все назавжди.

3.

Ви дали йому занадто багато

Чоловіки за своєю природою завойовники. Вони рідко закохуються, коли жінка підносить йому себе на тарілочці.

Чоловік закохується до сексу, а не після нього. Якщо він думає, що заслужив право бути з вами, то він цим правом обов’язково скористається і залишиться. Якщо ж він без особливих зусиль отримав те, чого особливо не просив, то його поведінка очевидна.

737213_2_w_590

Вам також може бути цікаво...