В Україні презентували Білу книгу

У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України презентували Білу книгу «Крим після анексії. Державна політика, виклики, рішення та дії», за участю Міністра Вадима Черниша, Першого заступнка Юсуфа Куркчі, представників Міністерств та відомств а також громадськості. Про це повідомивUkraine Crisis Media Center.

– Російська влада дуже швидко намагалась уніфікувати Крим до інших регіонів Росії. Начебто, цей період тривав один-два роки, але по окремим речам він станом на зараз продовжений до 2019 року. Це майнові питання, питання лісового господарства, навіть питання пожежних структур. Тобто не так легко Крим «перетравлюється» окупаційною владою. Крім того, Крим став одним з найбільш дотаційних регіонів РФ, конкуруючи з Чечнею та Інгушетією. – зазначила експерт Українського незалежного центру політичних досліджень Юлія Тищенко.

Експерт звернула увагу на брак інформації про політику України щодо Криму, передусім для населення окупованого півострову. У документі також проводиться аналіз поточної політико-правової ситуації, яка склалася з моменту окупації: статус окупованої території, захист громадян та їхніх майнових прав, статус ВПО та політики санкцій відносно країни-агресора.

– В цій книзі представлені ґрунтовні аналітичні матеріали, які можуть бути використані різними Міністерствами та відомствами для подальшої роботи в напрямку деокупації півострова, – зазначив Міністр Вадим Черниш. – Дані про соціально-економічну ситуацію в Криму, інформаційну політику, освітню сферу, політико-правові рішення після окупації протягом 2014-2016 років є надзвичайно корисними для державних службовців, представників міжнародних та громадських організацій.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...