Мешканка Нью-Йорка розповіла, як після виборів зустріла Клінтон у лісі

Мешканка штату Нью-Йорк Марго Герстер зустріла кандидатку в президенти США Гілларі Клінтон під час прогулянки в лісі.

Пост у Facebook із розповіддю про цю зустріч зібрав уже понад 111 тисяч лайків.

d5f3c08-clinton-trump-elections3

Моє серце було розбите після оприлюднення результатів виборів, тому я вирішила, що найкращий спосіб відволіктися – це піти з моїми доньками на прогулянку. Тому я вирішила піти з ними до одного з улюблених місць в Чаппакуа. Ми єдині відпочивали там“, – написала Герстер.

За словами жінки, коли вони виходили з лісу, почули дивний шурхіт і побачили, як подружжя Гілларі та Білла Клінтонів гуляють з собаками.

Для збільшення натисніть на зображення

Я обійняла її і сказала, що один з моментів гордості для мене як матері – це коли я взяла доньку Фібі, щоб проголосувати за неї“, – розповіла Гестер.

Вона (Гілларі, ред.) обняла мене і подякувала, а потім вони продовжили свою прогулянку. Я не вірю в знаки, але думаю, безумовно запам’ятаю цей. Дуже пишаюся“, – написала жінка.

У коментарях до посту люди підтримують Клінтон і обрурюються з приводу перемоги Дональда Трампа.

Нагадаємо, що соцмережі були шоковані перемогою кандидата від Республіканської партії на виборах у США. “Щось ТРАМПилось”, – реагували користувачі.

Дональд Трамп відомий своїми абсурдними заявами і хизувався своєю скандальністю. Він не боїться гостро висловлюватися на такі теми, як расизм, неприязнь до іммігрантів; здається, йому наплювати на моральні принципи; він дозволяє собі відверте хамство та агресивні виступи.

Жоден інший кандидат не викликав стільки негативних емоцій, як Трамп. Наприклад, сексизм Трампа спровокував жінок ділитися історіями зґвалтувань.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...